Zwiedzanie miasta, wizyta w Zakładzie i referat. ECG partnerem VII Seminarium

14.04.2022 10.20

Nocne zwiedzanie miasta, wizyta w EcoGeneratorze i wymiana doświadczeń w zakresie utrzymania ruchu w Instalacjach Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych. Tak zapowiada się VII Seminarium „Eksploatacja zakładów TPOK - doświadczenia”, którego partnerem jest Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie.

 

 

Seminarium odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2022 w Hotelu SILVER w Szczecinie. Jego organizatorem jest Wydawnictwo „Nowa Energia”, które na swojej stronie internetowej prowadzi rejestrację uczestników na to wydarzenie.  

 

Podczas Seminarium będzie można wysłuchać referatu pt. „Mokry System Oczyszczania Spalin – doświadczenia eksploatacyjne po 5 latach użytkowania”, który wygłosi przedstawiciel Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie. Przypomnijmy, że szczeciński EcoGenerator jako jedyna spalarnia w Polsce stosuje taki system. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że na wysokim poziomie i niezwykle skutecznie zakład chroni środowisko.

 

 

Do udziału w Seminarium zapraszani są użytkownicy oraz przyszli użytkownicy instalacji TPOK, dostawcy technologii oraz firmy oferujące usługi w zakresie utrzymania ruchu i remontów, przedstawiciele przedsiębiorstw komunalnych - przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych oraz jednostek naukowych i badawczych, zajmujących się tematyką termicznego przekształcania odpadów komunalnych i paliw alternatywnych. Celem Seminarium jest wymiana doświadczeń dotyczących m.in. prowadzenia spalarni w warunkach pandemii, zagospodarowania żużli, popiołów i innych odpadów poprocesowych, pomiarów emisji czy BHP i P.POŻ.

 

W planie wydarzenia jest nocne zwiedzanie Szczecina – 20 czerwca oraz wycieczka techniczna do EcoGeneratora – 22 czerwca.

 

Więcej informacji z EcoGeneratora na naszym Facebooku i Instagramie

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.