Zapraszamy do zwiedzania EcoGeneratora!

24.10.2018 10.30

 

Zapraszamy do zwiedzania EcoGeneratora!

 

Dowiecie się, jak z odpadów wytwarzamy energię i jakie znaczenie dla ochrony środowiska i nowoczesnej gospodarki mają spalarnie odpadów komunalnych. Zapraszamy na wycieczki edukacyjne grupy zorganizowane. Mamy mnóstwo ciekawych informacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do grup dzieci od drugiej klasy szkoły podstawowej, które powinny liczyć około 20 osób. Dojazd do zakładu należy zorganizować we własnym zakresie. Do ul. Logistycznej można dostać się autobusem linii nr 76.

 

W ramach około 1,5 godzinnej wizyty, oferujemy krótkie spotkanie edukacyjne w naszej sali konferencyjnej oraz wycieczkę po zakładzie, podczas której opowiadamy o jego funkcjonowaniu i pokazujemy najciekawsze miejsca. Nasi goście będą mieli okazję m.in. zobaczyć bunkier, w którym odbierane są wszystkie odpady oraz to, jak pracuje w nim charakterystyczna wielka stalowa łapa, czyli chwytak. Przyjrzymy się płomieniom, które trawią odpady i zapoznamy się z urządzeniami, które oczyszczają spaliny. Nie ominiemy także muru z wyjątkowym muralem, przy którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, a na koniec każdy z uczestników otrzyma ecogeneratorowy upominek.

 

 

Na wizyty można umawiać się mailowo wysyłając wiadomość na adres: wizyty@ecogenerator.eu Należy podać nazwę szkoły/instytucji, liczbę osób, grupę wiekową oraz kontakt do organizatora wyjścia. Potwierdzeniem rezerwacji terminu będzie wiadomość zwrotna. Planujemy przyjęcie trzech grup w tygodniu, we wtorki, środy i w czwartki o godz. 9. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem tel. 91 50 66 204. 

 

Fotorelacje z przeprowadzonych wizyt przenosimy do naszego profilu na Facebooku i Instagramie. Tam szukajcie siebie i pamiątkowych zdjęć po spotkaniu z nami! 

 

Czekamy na Was!

 

 

 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.