Opowiadaliśmy o swoich doświadczeniach i oprowadzaliśmy po zakładzie

23.06.2022 15.50

Za nami dwudniowe VII Seminarium „Eksploatacja zakładów TPOK - doświadczenia”, którego partnerem był Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie. Po panelach dyskusyjnych i zaprezentowanych referatach, uczestnicy odwiedzili EcoGenerator.

 

 

 

Seminarium zorganizowane przez Wydawnictwo „Nowa Energia”, sprowadziło do Szczecina fachowców m.in. z Warszawy, Poznania, Krakowa, Konina, Rzeszowa czy Bydgoszczy. W trakcie intensywnych dni pełnych spotkań można było wysłuchać referatów i podyskutować m.in. na temat wyzwań technicznych dla zakładów TPOK w Polsce. W zakresie doświadczeń podzieliliśmy się naszymi związanymi z mokrym systemem oczyszczania spalin. Przypomnijmy, że szczeciński EcoGenerator jako jedyna spalarnia w Polsce stosuje taki system. To nowoczesne rozwiązanie sprawia, że na wysokim poziomie i niezwykle skutecznie zakład chroni środowisko.

 

 

 

Do udziału w Seminarium zaproszani zostali użytkownicy oraz przyszli użytkownicy instalacji TPOK, dostawcy technologii oraz firmy oferujące usługi w zakresie utrzymania ruchu i remontów, przedstawiciele przedsiębiorstw komunalnych - przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych oraz jednostek naukowych i badawczych, zajmujących się tematyką termicznego przekształcania odpadów komunalnych i paliw alternatywnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.