Drzewka rozdane! Niech rosną i generują dobrą energię! [wideo]

25.07.2022 14.10

Druga impreza z cyklu Bulwarove za nami. To był kolejny weekend, kiedy podczas tego wydarzenia mogliście napotkać EcoGenerator. Wzorem czerwcowej imprezy wspieraliśmy ekologiczne animacje, ale mogliście nas dostrzec także wśród zieleni. Bardzo dziękujemy, że ponownie zawitaliście na Łasztownię, dzięki temu 200 sadzonek od EcoGeneratora szybko znalazło nowych właścicieli.

 

 

Sobotni poranek nieco popsuł wszystkim humory. Wszystko przez deszcz, którego mieliśmy nadzieję jednak wbrew prognozom nie uraczyć. Mimo deszczowej aury pierwsi zdeterminowani spacerowicze ruszyli z blankietami, by zbierać stemple. Po zaliczeniu czterech przystanków, z wypełnionymi kartonikami spieszyli po odbiór sadzonek – katalp i platanów. Potem już było tylko lepiej. Piękne słońce i całe rodziny spacerujące po Łasztowni, by zdobyć drzewko.

 

 

 

- Wzięliśmy dwa blankiety. Jeden jest dla córki, drugi dla syna. Ruszamy właśnie po pieczątki. Uważam, że to świetny pomysł. Przynajmniej spędzamy czas aktywnie a dzieci fascynuje misja do wykonania – mówił zaraz po wzięciu blankietów pan Krzysztof, tata Janka i Mai chwytając pociechy za ręce. – Docelowo chcemy jedną katalpę i jednego platana. Po drzewku dla każdego z dzieci. Niech uczą się dbać o rośliny.

 

 

 

 

Pani Irena przyjechała na Łasztownię z rodziną spod Goleniowa. Czterech jej członków zbierało pieczątki i w efekcie zabrali ze sobą cztery sadzonki.

- Przyjechałam tu specjalnie po katalpy – przyznała pani Irena. – To piękne drzewo i takie oryginalne. Bardzo chciałam je mieć w swoim ogrodzie i udało się.

 

 

Jak sadzić drzewka? Jak je kształtować? Podpowiadamy w poprzednim artykule: Spaceruj, zwiedzaj, odbierz drzewko!

W sierpniu kolejne Bulwarove . To co? 27-28 sierpnia znowu kurs - Łasztownia?!

 

Więcej zdjęć z Bulwarovego na naszym Facebooku i Instagramie.

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.