Autobus uciekł. Przyszli spacerem

26.10.2022 15.05

Zaczęło się z pozoru jak w każdą środę. Godzina 8.40 autobus linii nr 76 melduje się przy ulicy Logistycznej. Andrzej na przystanku jest już w gotowości, by powitać spodziewanych trzecioklasistów z Polsko-Amerykańskiej Szkoły Prywatnej w Szczecinie. Wysiada kilka osób. Ale co to? Żadnej grupy. Ani jednego ucznia! Zrobiło się nerwowo…

 

- Ania, nie ma klasy. Nie przyjechali – słyszę zrezygnowanie w głosie kolegi. – Trzeba się z nimi skontaktować.

 

Szybko okazuje się, że grupa nie zdążyła wsiąść do autobusu. Uczniowie i ich wychowawczyni nie poddali się jednak i postanowili część drogi do EcoGeneratora pokonać pieszo. Tu pragniemy ostrzec wszystkie inne grupy – następny autobus przy ul. Logistycznej zatrzymuje się o godz. 10.40 i to nim grupy wracają. Kolejny jest dopiero przed godziną 14.

 

Poranny rozruch w postaci spaceru po Ostrowie Grabowskim, gdzie mieści się nasz zakład, na pewno pozytywnie wpłynął na kondycję i samopoczucie naszych gości. Niestety, minusem było to, że klasa dotarła do EcoGeneratora z półgodzinnym opóźnieniem. Plan spotkania trzeba było szybko zmodyfikować i skondensować. I to się doskonale udało, przede wszystkim dzięki Wam! Trzeba przyznać, że odwiedzili nas bardzo kulturalni i zdyscyplinowani uczniowie.

 

 Sprawnie zatem przeprowadziliśmy spotkanie w sali.

 

 

 

Potem zajrzeliśmy na instalację.

 

 

Była oczywiście „wielka łapa”…

 

 

… i spacer wokół zakładu.

 

 

Zdjęcie z muralem i…

 

 

…ważenie.

 

A na koniec wpisy, nagrania i upominki.

 

 

Ale dziś szybko zaśniecie. Tyle atrakcji jednego dnia. Wierzymy, że tak jak zapewnialiście, będziecie nas „mega” wspominać!

Dziękujemy.

 

 

 

Więcej zdjęć z wycieczki na  naszym Facebooku i Instagramie. Polub nas! ​  

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.