To już koniec wizyt... Ale tylko w tym roku!

18.12.2022 12.35

Ostatnia wycieczka edukacyjna w tym roku za nami. W minioną środę odwiedzili nas uczniowie z trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 18 w Szczecinie. Od wznowienia wizyt w EcoGeneratorze w październiku tego roku do dziś, nasz zakład zwiedziło około 250 uczniów i ich opiekunów. Na kolejne spotkania w nowym roku, czekają już następne grupy. Odwiedzających będzie jeszcze więcej, bo teraz wizyty będą odbywać się nie raz, a dwa razy w tygodniu. Do zobaczenia!

 

Trzecioklasiści z SP 18 czekali na to spotkanie kilka miesięcy. Nic dziwnego, że byli podekscytowani tym, że w końcu udało im się przekroczyć bramy EcoGeneratora. Nie można też odmówić im zaangażowania w dyskusję oraz chętnego uczestnictwa w ćwiczeniach. Dzięki nam mieli dzień wolny od zajęć szkolnych, ale nie oznaczało to, że będzie to dzień bez nauki.

 

I tak, zaczęliśmy od spotkania w sali i rozmów o ekologii i działalności człowieka w środowisku.

 

 

 

Były też ćwiczenia z segregacji.

 

 

 

Spotkanie z chwytakiem i spojrzenie w głąb bunkra z odpadami.

 

 

Wizyta na instalacji.

 

 

 

Spacer wokół zakładu.

 

 

Wspólne zdjęcie.

 

 

Ważenie.

 

 

Wizyty edukacyjne to zawsze intensywnie zagospodarowany czas. Tak było i tym razem. Mamy nadzieję, że opowiecie kolegom i koleżankom jak było ciekawie i oni także zechcą wybrać się do nas ze swoimi nauczycielami i opiekunami. Serdecznie zapraszamy! Szczegóły dotyczące zapisów w zakładce „Zwiedzanie”.

 

Więcej zdjęć z wycieczki na naszym Facebooku i Instagramie. Polub nas! ​       

 

 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.