Po zimowej przerwie znów zapraszamy na wizyty edukacyjne

22.03.2023 15.00

W tym semestrze w ramach wizyt edukacyjnych nasz zakład mogą odwiedzać dwie grupy w tygodniu. Niestety nie mamy już wolnych terminów do końca czerwca 2023 roku. Proponujemy jedynie zapisy na listę rezerwową. Fotorelacje z przeprowadzonych wizyt przenosimy do naszego profilu na Facebooku i Instagramie. Tam szukajcie siebie i pamiątkowych zdjęć po spotkaniu z nami! 

 

 

Z pierwszym dniem wiosny rozpoczęliśmy kolejny sezon wizyt edukacyjnych. W letnim semestrze odwiedzi nas dwa razy więcej osób, gdyż spotkania będą odbywać się we wtorki i środy. 21 marca odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie, dzień po tej grupie przyjechali do nas uczniowie z Mierzyna. Fotorelacje z tych spotkań znadują się na naszym profilu na Facebooku oraz na Instagramie

 

 

 

 

Grupy zainteresowane wizytą u nas obecnie mogą zgłaszać się na listę rezerową. Jeśli jakiś termin się zwolni lub zaczniemy zapisy na kolejny rok szkolny, te grupy będą przyjmowane w pierwszej kolejności.

 

 

 

Jak zapisać się na listę rezerwową? Wystarczy podążać za instrukcją opisaną na naszej stronie internetowej www.ecogenerator.eu w zakładce „Zwiedzanie”.

Warto się zapisać, bo to wyjątkowa okazja, by zobaczyć EcoGenerator od środka i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Na przykład tego, jak z odpadów wytwarzamy energię i jakie znaczenie dla ochrony środowiska i nowoczesnej gospodarki mają spalarnie odpadów komunalnych. Zapraszamy na wycieczki edukacyjne grupy zorganizowane. Mamy mnóstwo ciekawych informacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

Do zobaczenia! 

 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.