Spotkajmy się na Targach Pracy

29.05.2023 15.25

Jakieś plany na środę? Jakieś plany na przyszłość? Pierwsza a może nowa praca? Jeśli tak to zapraszamy w nasze szeregi!

 

 

Szczególnie jeśli masz wykształcenie mechaniczne, elektryczne, elektroniczne bądź chemiczne. Odwiedź nasze stoisko na XI Targach Pracy KARIERA 2023 organizowanych 31 maja w godzinach 9.30-15.30 za budynkiem ZUT przy ul. Papieża Pawła VI 3 i dowiedz się więcej. Postaw na pracę w nowoczesnym zakładzie już dziś!

 

 

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko operatora bloku, do którego obowiązków należą: sterowanie oraz nadzór nad pracą kotła energetycznego i urządzeń pomocniczych kotła, nad pracą turbiny parowej i urządzeń pomocniczych turbiny oraz sterowanie oraz nadzór nad pracą wymienników ciepłowniczych i pompowni.

 

 

To oferta dla osób z co najmniej średnim wykształceniem - preferowanie mechaniczne, energetyczne, chemiczne lub pokrewne.

 

Wymagamy znajomości branży energetycznej i gotowości do pracy zmianowej. Oferujemy zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju i szkolenia, jasne warunki zatrudnienia i awansu, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne oraz świadczenia z funduszu socjalnego.

 

Termin składania CV wraz z listem motywacyjnym to 30 czerwca 2023 r. Szczegóły na www.zuo.szczecin.pl

 

Więcej o EcoGeneratorze na naszym Facebooku i Instagramie. Polub nas! 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.