Pożegnaj z nami wakacje... na Łasztowni

01.09.2023 14.20

Jak rozpoczynać nowy rok szkolny, to tylko z najlepszą energią. Taką niezmiennie zapewnia EcoGenerator! Przekonać się o tym będziecie mogli już w najbliższy weekend 2-3 września w godz. 10-17 podczas ostatniego spotkania z nami na bulwarach. Tym razem zapraszamy na Bulwarove z pasją, które otworzy przed Wami nowe horyzonty rozwoju własnych zainteresowań. 

 

 

Wystawcy zaprezentują oferty zajęć pozalekcyjnych od szkół językowych po grę na ukulele. Muzycznie będzie można rozwinąć się także przy stoisku EcoGeneratora. Instrument nie będzie jednak taki oczywisty. Będą to liście roślin, które wydają dźwięki podczas dotykania! Każdy będzie mógł przekonać się co w duchy gra naturze!

 

 

Poza tym w ostatni weekend wakacji proponujemy też trochę zdrowego ruchu i dobrej zabawy, dlatego przy stoisku EcoGeneratora czekać będą nasze gry ekologiczne, rzuty do celu, labirynt, równoważnia, szczudła, stanowisko malowania buzi i sprzęt do tworzenia mydlanych baniek. Na skwerze na końcu Łasztowni będzie można też poukładać ogromne klocki, zagrać w gry wielkoformatowe czy pokręcić hula-hop.

 

 

Taki weekend trzeba zarezerwować sobie w kalendarzu. Gwarantujemy, że naładujecie baterie dobrą energią na cały rok szkolny!  A na dobrej energii znamy się najlepiej. EcoGenerator wytwarza ją z odpadów i m.in. dzięki niej w naszym mieście świecą latarnie uliczne i sygnalizacje świetlne.

 

Bieżące informacje z EcoGeneratora zamieszczamy też na naszym Facebooku i Instagramie. Polub nas! 

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.