Rozdajemy zaproszenia na wielkie sportowe wydarzenie

04.09.2023 09.45

Czy są tu jacyś miłośnicy lekkoatletyki? Macie Państwo plany na środowy wieczór? Jako partner główny 6. Memoriału Wiesława Maniaka, pragniemy zaprosić Was na tę wyjątkową sportową ucztę! Odbędzie się ona 6 września o godz. 19 na stadionie lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie. Mamy dla Was 15 podwójnych zaproszeń. Kto pierwszy, ten lepszy.

 

 

Memoriał Wiesława Maniaka jest jednym z najważniejszych mityngów lekkoatletycznych w Polsce. W roku 2023 zawody znalazły się w cyklu World Athletics Continental Tour 2023 Challenger Series. Memoriał jest organizowany dla upamiętnienia najwybitniejszej legendy szczecińskiego sprintu, medalisty olimpijskiego (Tokio'64) i mistrza Europy.

 

W tym roku wydarzenie odbędzie się bezpośrednio po Mistrzostwach Świata w Budapeszcie i będzie tym samym jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania się świeżo upieczonych medalistów oraz finalistów, dla których sezon 2023 to kolejny etap przygotowań do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

 

 

Na listach startowych pojawią się znane nazwiska medalistów i finalistów imprez międzynarodowych. Są one sukcesywnie prezentowane na oficjalnym profilu imprezy @maniakmemorial. Wiemy już, że w konkursie pchnięcia kulą pojawi liczne grono ze światowej czołówki, w tym ikona tej konkurencji Nowozelandczyk Tom Walsh. Polskę reprezentował będzie m.in. rekordzista Polski Michał Haratyk. W konkursie skoku o tyczce nie zabraknie ulubieńca szczecińskiej publiczności Piotra Liska.

 

 

Na trybunach stadionu przy ul. Litewskiej 20 w Szczecinie zasiądzie około 1500 osób. Możesz być jedną z nich! Bilety szybko znikają z puli, ale można jeszcze zdobyć podwójne zaproszenia od EcoGeneratora. Szczegoły na naszym profilu na Facebooku

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.