Wracają wizyty w EcoGeneratorze

08.09.2023 14.10

Po wakacyjnej przerwie, w połowie września w EcoGeneratorze wracają cykliczne wycieczki edukacyjne. Jest nam bardzo miło, że niezmiennie cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, oznacza to jednak, że lista grup oczekujących na nie jest długa. Obecnie zapisy przyjmowane są jedynie na listę rezerwową.  

 

 

Wizyty edukacyjne i studyjne w EcoGeneratorze zostały wznowione po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią w październiku 2022 roku. Od tego czasu cyklicznie zapraszamy do naszego zakładu grupy uczniów, studentów i dorosłych. W sumie od 2022 roku odwiedziło nas już około tysiąc osób.  

 

 

A co, czekało na nich w EcoGeneratorze? W ramach około 1,5 godzinnej wizyty, oferujemy krótkie spotkanie edukacyjne w naszej sali konferencyjnej oraz wycieczkę po zakładzie, podczas której opowiadamy o jego funkcjonowaniu i pokazujemy najciekawsze miejsca. Nasi goście mają okazję m.in. zobaczyć bunkier, w którym przyjmowane są wszystkie odpady oraz to, jak pracuje w nim charakterystyczna wielka stalowa łapa, czyli chwytak. Przyglądamy się płomieniom, które trawią odpady i zapoznajemy się z urządzeniami, które oczyszczają spaliny. Nie omijamy także muru z wyjątkowym muralem, przy którym można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Na koniec każdy z uczestników otrzymuje ecogeneratorowy upominek.

 

 

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do grup dzieci od drugiej klasy szkoły podstawowej, które powinny liczyć około 20 osób. Górnej granicy wieku nie ma a wizyty są bezpłatne.  

 

Zgłoszenia na wizyty przyjmowane są drogą mailową: wizyty@ecogenerator.eu

 

W mailu należy podać nazwę szkoły/instytucji, liczbę osób, grupę wiekową oraz kontakt do organizatora wyjścia. Potwierdzeniem zapisania grupy jest wiadomość zwrotna. Planujemy przyjęcie dwóch grup w tygodniu, we wtorki i w środy o godz. 9. Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem tel. 91 50 66 204. Do zobaczenia! 

 

 

Fotorelacje z przeprowadzonych wizyt można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku i Instagramie a więcej informacji na temat wizyt można znaleźć na www.ecoegenerator.eu w zakładce „Zwiedzanie”.

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.