Interesujesz się mechaniką? Mamy pracę dla ciebie!

19.01.2023 12.00

EcoGenerator to nowoczesny zakład pracy, który skupia pracowników z różnych dziedzin. Nie wszyscy muszą być fachowcami. Obecnie wolne stanowiska w zakładzie czekają na tych, którzy po prostu interesują się mechaniką i maszynami.

 

 

W Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów obecnie trawa rekrutacja na stanowisko obchodowego urządzeń odżużlania. Zakład mógłby zatrudnić nawet 6 osób.

 

Zobacz też: Żużel. Przechodzi długą drogę, by potem leżakować [wideo]

 

To praca dla osób, które nie mają specjalistycznych kwalifikacji, ale które interesuje mechanika. Na tym stanowisku mamy do czynienia z urządzeniami stricte mechanicznymi. To przenośniki taśmowe, urządzenia do waloryzacji – uzdatniania żużla, urządzenia oczyszczania, rozdrabniania, separatory magnetyczne i niemagnetycznie. To szereg tego typu urządzeń, których doglądanie jest głównym zajęciem obchodowego urządzeń odżużlania. Musi on pilnować prawidłowego funkcjonowania tych urządzeń oraz porządku w ich obrębie.

 

 

Kandydat na to stanowisko musi być w gotowości do pracy w systemie zmianowym i liczyć się z tym, że w ciągu dnia pracy będzie musiał sporo się nachodzić – urządzenia znajdują się w różnych punktach instalacji.

 

 

Jak każdy pracownik EcoGeneratora także obchodowy urządzeń odżużlania, ma szansę na awans. W zakładzie są osoby, które zaczynając jako obchodowy urządzeń odżużlania, później awansowały na obchodowego bloku czy operatora urządzeń oczyszczania. Najważniejsze są chęci. Dla ambitnych pracowników w EcoGeneratorze proponowane są szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje lub pozwalające te kwalifikacje zdobyć.

 

 

Szczegóły rekrutacji zamieściliśmy na www.zuo.szczecin.pl Termin składania CV wraz z listem motywacyjnym to 31 stycznia 2023 r.

 

Bieżące informacje zmieszczamy też na naszym Facebooku i Instagramie. Polub nas! ​     

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.