Energico, czyli EcoGenerator w Filharmonii

25.05.2015 00.00

 

Energico to cykl koncertowy w szczecińskiej Filharmonii, którego ideą jest obcowanie z nieokiełznaną energią muzyczną. W edycji 2015 wystąpili: Hey (27 marca i 8 kwietnia), Lao Che (23 kwietnia) i zespół Pustki.Pustki (23 maja).
Filharmonia zaproponowała nam współpracę przy organizacji cyklu, z czego chętnie skorzystaliśmy. W ten sposób bezpośrednio mogliśmy dotrzeć do ponad trzech tysięcy osób z naszymi gadżetami i materiałami promocyjnymi.

W holu Filharmonii podczas każdego koncertu stało nasze stoisko, gdzie rozdawaliśmy m.in. torby do recyklingu, koszulki, płyty Sylwka Ostrowskiego, długopisy, ołówki, koszulki i parasolki.

 

Koncert Hey

 

Koncert Hey z 27 marca był pełen dobrych, oczyszczających emocji. Kasia zdobyła serca publiczności od pierwszej sekundy. 19-osobowy zespół złożony z muzyków Hey oraz filharmoników szczecińskich dał mocne akustyczne brzmienie.

Planowany na 28 marca „bis” Hey z powodu niedyspozycji Kasi Nosowskiej w ostatniej chwili został przełożony na 8 kwietnia.

Występ Lao Che był jednym z najbardziej energetycznych wydarzeń w nowej Filharmonii. Spięty, lider Lao Che, nie żałował gardła. Szacowne mury świątyni sztuki drżały w posadach. Równie dynamiczne rozchodziły się gadżety i foldery promujące EcoGeneratora.


I na koniec cyklu 23 maja w holu szczecińskiej Filharmonii zagrały Pustki. Usłyszeliśmy oryginalne, lekko transowe, nie schlebiające tanim gustom brzmienie. Nie obeszło się bez bisów i zapewnień gitarzysty Radka Łukasiewicza, że Pustki wrócą do Szczecina jeszcze w tym roku.


Dziękujemy Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza za zaproszenie do współpracy.

 

Na miejscu promowaliśmy się m.in. taką oto ulotką

Ta strona używa plików cookies (ciasteczek), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zamknij.